יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על sce - המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון

המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון היא המכללה הגדולה ביותר בישראל עם יותר מ-5,500 סטודנטים.
המכללה ע"ש סמי שמעון מקדמת מצוינות במחקר ובהוראה תוך שיתוף פעולה עם התעשייה והקהילה המדעית הבינלאומית.
המכללה מפעילה שני קמפוסים, בבאר שבע ובאשדוד ומעניקה תואר ראשון ושני ברב תחומי ההנדסה.

*תואר ראשון B.Sc. בהנדסת מכונות, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה הנדסת תוכנה, הנדסה כימית והנדסת בניין.
הבוגרים זכאים לרישום בפנקס המהנדסים והאדריכלים.

*תכנית לתואר שני M.Sc. מופעלת במחלקה להנדסת תוכנה, במחלקה להנדסת תעשייה וניהול, במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה ובמחלקה להנדסה כימית - הנדסה ירוקה עם תזה.

*מהנדסים לעולם טוב יותר
כמוסד אקדמי, המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון מחויבת לתפקידה בעיצוב פני העתיד והחברה, ועל כן המטרה שניצבת בפניה, מעבר ללימודים ברמה אקדמית גבוהה ביותר, כל אחד מבוגריה יהיה מהנדס לעולם יותר טוב, זאת בזכות הסטודנטים והבוגרים, שיוצרים שינוי חברתי, משנים ומשפרים את איכות החיים באמצעות פיתוחים הנדסיים-טכנולוגיים.
בסמי שמעון רואים בכך שליחות, והמכללה מפעילה תכניות ייחודיות, המעודדות את הסטודנטים לרתום את תחום ההנדסה לשיפור אורח חיים וקידום תהליכים לשינוי חברתי.

*סביבת PROJECT ORIENTED
בסביבת Project Oriented הסטודנטים מגיעים למצב של התמודדות כבר מהסמסטר הראשון עם בעיות ומשימות אמיתיות בעולם ההנדסה, ומתנסים בעבודת המהנדס הלכה למעשה.
דרגת הקושי של הסטודנטים בין הפרויקטים עולה עם השנים, והם נבנים בשיתוף פעולה מלא עם תעשיינים ועם בעלי תפקידים בתעשייה. הפרויקטים כוללים:
לימוד עצמי ועבודה בצוותים – המדמים עבודה בעולם האמיתי, תוך שיתוף פעולה עם גורמים מהתעשייה.

*סביבת לימודים איכותית במכללה ע"ש סמי שמעון:
המעבדות החדשות במכללה וכיתות הלימוד המשוכללות מצוידות בציוד אור-קולי מתקדם, ומאפשרות לסטודנטים סביבת לימודים נוחה ואיכותית.

*מבוקשים בשוק העבודה:
תכניות הלימודים במחלקות השונות במכללת ע"ש סמי שמעון, משלבות ידע תיאורטי וקשר הדוק עם חברות מובילות במשק. ההתנסות המעשית של הסטודנטים כבר במהלך הלימודים מעניקה לבוגרי המכללה יתרונות רבים בשוק העבודה ואפשרות ליצור קשרים אישיים ועסקיים עם מעסיקים פוטנציאליים ועם אנשי מפתח בארץ ובעולם.
למעלה מ- 90% מהבוגרים מועסקים בתעשייה בתחומם.

*אגודת הסטודנטים:
אגודת הסטודנטים מקיימת במהלך שנת הלימודים מגוון שירותים ופעילויות. האגודה פעילה למען רווחת הסטודנטים, דואגת לשמור על האינטרסים האקדמיים, החברתיים והכלכליים שלהם ותומכת ביוזמות סטודנטיאליות שונות.

*המרכז לפיתוח קריירה:
המרכז לפיתוח קריירה במכללת סמי שמעון, מסייע לסטודנטים ולבוגרים להשתלב בשוק העבודה, תוך ניצול הקשרים הייחודיים של המכללה עם מעסיקים שונים. במהלך שנת הלימודים האקדמית, המכללה מקדמת מפגשי תעסוקה ומציע ייעוץ בכתיבת קורות חיים, הכנה לקראת ראיונות עבודה, סדנאות הכשרה לפיתוח קריירה ועוד.

*דיקנאט הסטודנטים:
דיקנאט הסטודנטים מספק מגוון רחב של שירותים, שנועדו לתת מענה לבעיות אישיות, כלכליות וחברתיות. בין השירותים שניתנים נכללים גם מלגות והלוואות, מעורבות חברתית, סיוע בעת שירות מילואים, שירותים לעולים ולאוכלוסיות מיוחדות, ייעוץ פסיכולוגי, ייעוץ לימודי ועוד.

*EIC - המרכז ליזמות ולחדשנות:
הוקם במטרה לעודד יזמות בקרב הסטודנטים ואנשי הסגל, ולהוביל את הקמתם של מיזמים טכנולוגיים ולחזק את הקשר בין האקדמיה לתעשייה.
המרכז מספק שירותי ייעוץ וסיוע ביישום של רעיונות טכנולוגיים חדשניים ומכשיר את הסטודנטים כמהנדסים בעלי יוזמה, חזון וחדשנות.

*בית הספר ללימודים מוסמכים
בית הספר מרכז את כל הפעילות הקשורה ללימודי התואר השני במכללה.
תכנית לתואר שני (M.Sc.) מופעלת במחלקות השונות:
- הנדסת תוכנה
- הנדסת תעשייה וניהול
- הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
- הנדסה כימית, תואר בהנדסה ירוקה עם תזה* .


מסלולי תואר ראשון

מסלולי תואר שני

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
בזל 71, באר שבע
דבר עם יועץ לימודים
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים