יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על המכללה האקדמית בית ברל

המכללה האקדמית בית ברל היא מוסד אקדמי רב-תחומי להשכלה גבוהה, השוכן בקמפוס ירוק ורחב ידיים באזור השרון. המכללה היא אחת המכללות הגדולות, הוותיקות והמובילות בישראל, ופועלת כמוסד חינוכי עוד לפני הקמת המדינה.

המכללה מעניקה תארים ראשונים (B.Ed ו- B.Ed.F.A) ותארים שניים (M.Ed, M.Teach ו- M.A.A.T) במגוון תחומים בהוראה וחינוך (פורמלי ובלתי פורמלי), באמנויות (אמנות חזותית, קולנוע, חינוך לאמנות וטיפול באמנויות) ובמדעי הרוח והחברה. כמו כן מעניקה המכללה תעודת הוראה לאקדמאים ותעודות התמחות מסוגים שונים. בוגרי המכללה נהנים ממוניטין רב השנים שצברה המכללה, והם מבוקשים מאוד בשוק העבודה. את אלפי הבוגרים של המכללה ניתן למצוא בתפקידי מפתח במערכות החינוך, במגזר הציבורי, כאמנים ידועים בארץ ובחו"ל וכקולנוענים בתעשייה.

* צריכים עוד סיבות?
1. הוראה מתקדמת - שיטות הוראה חדשניות ומתקדמות המשלבות חידושים טכנולוגים, קורסים מקוונים, שיעורים היברידיים והתנסות בשיטות הוראה באמצעות מחשבים, טאבלטים ועוד.
2. מלגות - המכללה מציעה מגוון עצום של מלגות לסטודנטים מצטיינים, לסטודנטים הלומדים במסלולים ובמקצועות מועדפים, לסטודנטים הזקוקים לסיוע כלכלי ומלגות לסטודנטים המעורבים בתרומה לקהילה.
3. קמפוס ירוק ויפייפה המכיל גן בוטני קסום, חווה חקלאית לימודית, ואינספור פינות חמד. קמפוס המדרשה לאמנות הינו מבנה מתחילת המאה ה-20 הבנוי ככפר ספרדי, המספק רקע מלא השראה לכל הסטודנטים האמנים הלומדים בו.
4. אמנות ותרבות - השילוב המיוחד של הפקולטה לאמנויות - המדרשה במסגרת המכללה מציע לסטודנטים עולם עשיר ומגוון של אמנות ותרבות (אירועי אמנות ותרבות, פתיחת תערוכות, הקרנות סרטים ועוד) ומאפשר לשלב לימודי אמנות (מהמתקדמים בארץ!) במסגרת הלימודים.
5. התנסות מעשית מהשנה הראשונה, במגוון מסגרות חינוכיות תוך ליווי צמוד. הסטודנטים שלנו מגיעים מוכנים לשוק העבודה.
6. מעורבות בקהילה - המכללה יוזמת ומקדמת פרויקטים חברתיים רבים ומעודדת את הסטודנטים לקחת חלק וליזום פעילויות נוספות, בין היתר על ידי מלגות והכרה לימודית (אקרדיטציה) בפעילות זו.
7. שירותים לסטודנטים - שירותים מקוונים, ספריות מתקדמות, עמדות מחשבים לסטודנטים, מעבדות מתקדמות, שירות הסעות חינם למכללה, קפטריות ועמדות קפה, מועדון ספורט ועוד.
8. מעונות - בקמפוס המכללה קיימים מגוון חדרי מעונות לסטודנטים המציעים חדרים ליחידים או לשני אנשים.
9. אנחנו פה בשבילך! יחס אישי ותומך הן מהסגל האקדמי והן מהסגל המנהלי, שירותי דקנאט, עזרה לסטודנטים מתקשים ובעלי לקויות, הצעות עבודה לסטודנטים, ליווי הבוגרים בשנים הראשונות של השתלבותם בהוראה ועוד.

סטודנטים/בוגרים ממליצים
213 דירוגים | ציון ממוצע 4.48 מתוך 5
  • אני מאוד מרוצה מהלימודים במכללה האקדמית בית ברל. בגדול, התחלתי ללמוד שם כי זה קרוב לבית שלי, ככה שההתלבטות בין בית ברל לבין מוסד אחר בתל אביב הייתה רק שיקול של נסיעות. אומנם אני בשנה א' ועוד לא חוויתי יותר מדי, אבל אני לא מתחרט. אני מרגיש שמאז שהתחלתי ללמוד אני משכיל ומועשר, אני לא לומד רק חינוך מיוחד אלא גם התמחות במדעים ככה שבסוף אני יוצא עם שתי תעודות פרקטיות. מעבר לזה, האווירה פה היא ממש כמו כפר, הקמפוס ירוק, מלא במשטחים של דשא ויש גם קאנטרי
    26.07.2017
    דניאל אפרמיאן
  • בפן הלימודי, בהמכללה האקדמית בית ברל יש מגוון מרצים שבאים עם גישות שונות וחושפים את הסטודנטים להמון דעות מנוגדות. בנוסף, זה נורא כיף שהכיתות קטנות והתלמיד בא לידי ביטוי ויכול לקחת יוזמה, לדבר ולהעשיר את השיעור ואת הסטודנטים.
    26.07.2017
    גיא ברק
לכל המלצות
שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים