יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על המכללה האקדמית ספיר

לימודים מיוחדים באקדמיה מיוחדת
ברוכים הבאים לעולם חדשני מיוחד וצעיר, העולם האקדמי של מכללת ספיר. מחלקות האקדמיה במכללת ספיר מתאפיינות בתוכניות לימוד ייחודיות שפותחו במטרה להתאים את בוגריהן להשתלבות בעולם התעסוקה העתידי והמתפתח. אלו תכניות מיוחדות שמשלבות מרכיבים משלימים: לימודים תיאורטיים ברמה אוניברסיטאית ובצדן תוכניות ייחודיות להכשרה בתחומים נדרשים בעולם העסקי, הפיננסי והתעשייתי כמו גם הנדסה, לוגיסטיקה, מנהל ציבורי ותחומי תקשורת ותרבות. הלימודים במכללה האקדמית ספיר מתקיימים בשיתוף פעולה אקדמי עם אוניברסיטת בן-גוריון.

קולג' כפרי איכותי
קמפוס המכללה האקדמית ספיר ממוקם באזור של קיבוצים ויישובים כפריים פורחים והוא מציע מעבדות, כיתות ובניינים חדישים ומודרניים. הקמפוס מציע שירותים משובחים בתחום ההסעדה, הספורט, התרבות והרווחה. לתוכו משתלבים בהרמוניה סגל איכותי המגיע ממיטב האוניברסיטאות בארץ ומעניק בעזרת שיטות הוראה חדשניות רמת לימודים איכותית. כל אלו הופכים את ספיר לקמפוס כפרי מקסים וירוק בסגנון הקולג'ים היוקרתיים בארה"ב ובריטניה. הסטודנטים שלנו מגיעים לכאן מכל רחבי הארץ, לנוחיותם ישנם מאות יחידות דיור ומעונות בקיבוצי הסביבה, המציעים חיים סטודנטיאליים תוססים. אנו מאמינים ביצירת "אווירת לימודים" תומכת ויעידו על כך אלפי סטודנטים מרוצים בשטח.

מה לומדים באקדמיה?
כיום לומדים במכללה האקדמית ספיר מעל 8500 סטודנטים במסלולי לימוד שונים. למעלה ממחציתם לומדים במסלולי תואר ראשון .B.A לסטודנט הבא בשעריה של ספיר מוצע מגוון חסר תקדים של מסלולים ייחודיים ובלעדיים במחלקות החדשניות בישראל. מסלולי הלימוד שלנו הם תוצאה של מגמת פיתוח הרואה חשיבות במתן כלים לתעסוקה לאחר תום הלימודים. המטרה היא להבטיח לבוגרינו השתלבות מהירה בשוק התעסוקה והמשך לתארים מתקדמים באוניברסיטאות בארץ ובעולם.

* תואר ראשון:
- אמנויות הקול והמסך (קולנוע, טלוויזיה, אנימציה, מוזיקה וסאונד לקולנוע ,כוריאוגרפיה ומחול למסך ובמה)
- בית הספר למשפטים (כולל מסלול ערב וחוג לאחר תואר)
- בית הספר לעבודה סוציאלית (כולל מסלול להסבת אקדמאים)
- תקשורת
- לימודי הנדסה שנה א'
- לימודי מדעים שנה א'
- שיווק טכנולוגי
- B.Sc במדעי המחשב
- תכנית דו-חוגית במדעי המחשב ושיווק טכנולוגי
- כלכלה וחשבונאות (כולל שנת השלמה בחשבונאות – שנה ד')
- כלכלה יישומית וניהול
- לוגיסטיקה
- לימודים רב-תחומיים
- מנהל ומדיניות ציבורית
- ניהול תעשייתי
- ניהול המשאב האנושי
- תרבות – יצירה והפקה


* תואר שני:
- מנהל ומדיניות ציבורית (כולל מסלול ביטחון לאומי)
- קולנוע, הפקה תאוריה
- ניהול ופיתוח המשאב האנושי
- עבודה סוציאלית


* לצד המכללה האקדמית פועלים ארבעה מוסדות השכלה נוספים:

1. המרכז הקדם אקדמי, המאפשר שיפור הישגים לימודיים והשלמת בגרות. תפקידו לאפשר גישה למחלקות האקדמיות לסטודנטים שחסרים נתוני קבלה.
2. המרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר , המציע לימודים לדיפלומת הנדסאי במבחר מקצועות נדרשים. ניתן לשלב לימודים בבית הספר להנדסאים בלימודים לקראת תואר BA תוך הוזלה משמעותית בשכר הלימוד באקדמיה.
3. ביה"ס לאמנות - ביה"ס לאמנות, חברה ותרבות, המציע מסלולים יוקרתיים כמו אמן מנחה עם תואר ראשון בתרבות, מדריך מוסמך באומנות, מכינה באמנות וכן תחומי אמנות נוספים כמו: פוטותרפיה, פלייסמקינג, אוצרות, רישום, ציור ופיסול.
4. המרכז ללימודי חוץ הוא מוקד להכשרה מקצועית והעשרה העומד לרשות הלומדים בספיר, ולרשות תושבי האזור כולו.

חיים סטודנטיאליים עשירים ,המכללה מקדישה מאמצים רבים לטיפוח איכות החיים של הסטודנטים ולסייע בכל דרך אפשרית כדי שתקופה זו תישאר חרוטה כחוויה לכל החיים. מגוון הפעילויות עצום, לדוגמא: הצגת סרטי איכות ופעילות תרבותית בסינמטק, מרכז הספורט שבמכללה, נבחרות ספורט, אגודת סטודנטים, אפשרויות תעסוקה, פר"ח, מלגות, בריכת שחיה, חדר כושר, פאבים סטודנטיאליים, הפקת אירועי תרבות, תחנת רדיו מופעלת על ידי סטודנטים, יריד תעסוקה, שני עיתונים פנימיים של סטודנטים, חוגי טיולים למטיבי לכת ואופניים בכל רחבי הארץ, מופעי מוסיקה ורוק אל תוך הלילה, תיאטרון ואמנות.
מגורי הסטודנטים בסביבה הירוקה בקיבוצי הסביבה תורמים תרומה מכרעת לחיי החברה המיוחדים בקמפוס ספיר לאווירה המיוחדת והכייפית שמשלבת חיים תוססים עם לימודים איכותיים ותואר אטרקטיבי.

* שכר הלימודים במכללה הינו אוניברסיטאי
* שנת לימודים ראשונה חינם בהתאם לחוק קליטת חיילים משוחררים

סטודנטים/בוגרים ממליצים
218 דירוגים | ציון ממוצע 4.51 מתוך 5
 • בבית הספר לעבודה סוציאלית במכללת ספיר יש סגל אקדמי מדהים, תומך, אנושי ובעל שיטת לימוד שעושה את כל ההבדל בהשוואה למקומות אחרים. הלימודים נעשים בקבוצות קטנות תוך שמקפידים על שיחות אישיות ושילוב מתמיד בין תיאוריה לפרקטיקה. המרצים שבעצם פעילים מאוד ברמה החברתית, מהווים מודל לחיקוי ומקדמים שפע של הזדמנויות לעשייה בפועל"
  26.07.2017
  הדס קרלינסקי
 • אגודת הסטודנטים במכללה האקדמית ספיר עושה עבודה יפה ודואגת לסטודנטים מבחינת נסיעות והווי חברתי. במכללה לומדים אנשים מכל הסוגים, וכל אחד יכול למצוא את עצמו. מעבר לזה, אני מאוד מעריכה את המרצים, שמדברים אל הסטודנטים בגובה העיניים
  31.07.2017
  הילה כהן שיטרית
 • אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
  07.08.2017
  שני צדיקריו
 • בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
  07.08.2017
  רועי רשף
לכל המלצות

מסלולי תואר ראשון

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים