יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על לימודי B.A במכללת רמת גן

מכללת רמת-גן פועלת משנת 1990, והינה אחת המכללות הגדולות והוותיקות בישראל, אלפי בוגריה ומוסמכיה השתלבו ומשתלבים במשרות בכירות במשק הישראלי והעולמי. המכללה מהווה את מרכז הלימוד הגדול והוותיק ביותר בארץ של לימודי התואר הראשון של האוניברסיטה הפתוחה. במכללה לומדים מידי שנה כ- 9000 סטודנטים. קמפוס המכללה רחב הידיים משתרע על פני 41 דונם, נגיש מכל רחבי הארץ, וכולל קפיטריות, מדשאות, אווירה סטודנטיאלית ופעילות חברתית, חניה חינם, מעבדות מחשבים משוכללות כיתות ואולמות הרצאה חדישים. במכללה קיים מערך גדול של יועצים אקדמיים לתואר הראשון ויועצי לימודים לקורסי התעודה - יש לכם דלת פתוחה לבוא להתייעץ ולבנות יחד אתכם את המסלול הנכון והמתאים ביותר- גם מבחינת עיניין אישי וגם מבחינת שעות. כל יועץ מלווה את הסטודנט מרגע הפניה ועד לסיום התואר ו/או הקורס.

לימודי התואר הראשון של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת-גן הינם במתכונת מתוגברת ייחודית ופרונטאלית בלבד, המשלבת את אופן ואופי הלימודים במכללת עם התואר היוקרתי והמכובד של האוניברסיטה הפתוחה, המוערך עד מאוד בקרב מעסיקים במשק. מכללת רמת גן מפעילה תכנית לימודים ייחודית ובלעדית הנקראת "תכנית המקפצה" והזוכה להצלחה רבה. תכנית המקפצה מופעלת עבור 31 קורסים שונים הנלמדים באו"פ לאורך כל השנה, אשר נבחרו הן ע"י מינהל ה-BA והן לאחר בקשות שהתקבלו מהסטודנטים. התכנית תורמת לשיפור ממוצע הציונים, קיצור תקופת הלימודים עד לקבלת התואר, חיסכון כספי (אין צורך במורים פרטיים) והגדלת הסיכוי לקבל תואר. תכנית המקפצה שלנו כוללת שיעורי תגבור פרונטאליים, מכינות טרום לימודיות, מרתונים לחזרה לפני בחינות, מרכז הדרכה בלמידה וגישה ישירה חינם לאתר הבחינות GOOL ועוד. באמצעות מערכת השעות גמישה יכול הסטודנט לעצב את מועדי הלימוד עפ"י צרכיו ויכולתו ולשלב את הלימודים יחד עם עבודה במשרה מלאה (בוקר, ערב או יום שישי). במכללת רמת-גן קיים ההיצע הגדול ביותר של קורסים וקבוצות לימוד. שכר הלימוד הינו שכר אוניברסיטאי, כאשר המכללה מציעה מעל 95 שילובים שונים לתואר ראשון במסלולים כגון: מדעי החברה והרוח, מדעי המחשב, מדעי החיים, הנדסת תעשיה וניהול, הנדסת תוכנה, מדעי החברה (התמקדות בניהול, כלכלה, פסיכולוגיה, תקשורת, חשבונאות, מדע המדינה, סוציולוגיה, חינוך ועוד. כל אחד יכול ללמוד באוניברסיטה הפתוחה. אין תנאי קבלה ואין צורך בתעודת בגרות מלאה או ציון פסיכומטרי.

ימים פתוחים של לימודי B.A במכללת רמת גן

מפגשי מידע ללימודי תואר ראשון במכללת רמת גן
במכללת רמת-גן לא מתקיים יום פתוח אחד בשנה/סמסטר, אלא אנו מקיימים מפגשים אינטימיים יותר (עד 40 משתתפים) 3 פעמים בכל שבוע. כך, המתעניין יכול להגיע בזמן שנוח לו עם התעניינותו בלימודים אקדמיים, ולא לחכות למועד כלשהו. תחילה מתקיים מפגש מידע קבוצתי בו אנו מציגים רקע על המכללה, שיטת הלימוד של האו"פ ושלנו, הסבר על תכנית המקפצה המבדלת בינינו לבין האו"פ, יתרונות הקמפוס שלנו, לרבות הנוחות והגמישות שאנו מאפשרים לסטודנטים שלנו הם מבחינת הסדרי התשלום והן מבחינת גמישות הלימודים. אורך מפגש המידע - 30-45 דקות. לאחר מכן, ממשיכים המתעניינים לייעוצים אישיים עם היועצים האקדמיים שלנו, בו נבחן מסלול הלימוד המבוקש של אותו מתעניין, בונים יחד את הרכבת הקורסים לאורך השנים, מקבלים הסבר מפורט יותר מעבר למפגש ועונים על שאלות ממוקדות לאותו מתעניין. אורך כל יעוץ אישי הוא כ- 20 דקות, כאשר ישנם כ- 5 יועצים המקבלים את המתעניינים בתום כל מפגש. מפגשי המידע לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת-גן מתקיימים כל שבוע*, בימים: - בימי א' בין השעות 18:00 - 17:00 - בימי ד' בין השעות 18:00 - 17:00 - בימי ו' בין השעות 11:00 - 10:00 * ייתכנו שינויים.

מסלולי תואר ראשון

ייעוץ אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
או התקשר אלינו
072-3300498
כתובת
פנחס רוטנברג 87, רמת גן
סניפים