יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על המכללה האקדמית עמק יזרעאל

האקדמית עמק יזרעאל מזמינה אתכם להצטרף לאקדמיה של הצפון- הקהילה האקדמית הגדולה והמובילה באזור הצפון. אנו יודעים כי בחירת מוסד לימודים היא אחת ההחלטות החשובות העומדות בפניכם, וכאקדמיה הנושאת את דגל ההשכלה הגבוהה בצפון, נשמח ללוות אתכם מרגע קבלתה ועד תחילת חייכם המקצועיים.

האקדמית עמק יזרעאל שמה דגש רב על הקשר עם הסטודנטים. יחס חם ומדיניות הדלת הפתוחה הם רק חלק קטן ממערכת תמיכה שמטרתה לאפשר לכם להתקדם ולהצליח. כמו כן, האקדמית עמק יזרעאל מוסמכת להעניק לבוגריה תואר B.A ו- M.A . כחוד החנית של ההשכלה בצפון, אנו שואפים להעניק לכם הסטודנטים חוויה אקדמית ברמה גבוהה. אנו מקפידים על גיוסם של טובי המרצים והחוקרים ומחויבים לשמירה על איכות הוראה ומובילות במחקר.

האקדמית עמק יזרעאל נחושה להעניק לכם את הכלים הדרושים לבניית עתידכם המקצועי. לצד הלימודים התיאורטיים אנו מאפשרים לסטודנטים לצאת ל"פרקטיקום" - התנסות מעשית כבר במהלך הלימודים. התנסות זו מהווה כרטיס כניסה לארגונים ומוסדות רבים במשק.

הביקוש ללימודים באקדמית עמק יזרעאל גבוה ולטובת הסטודנטים המגיעים מרחוק הקמנו מעונות חדישים המציעים חדרים פרטיים ומרוהטים ועוד מגוון שירותים שעוזרים לכם להרגיש בבית. בואו לחוות אתנו את הנופים הירוקים של העמק ואת חיי הקמפוס התוססים היוצרים יחד את אופייה הייחודי של האקדמית עמק יזרעאל.

סטודנטים/בוגרים ממליצים
1 דירוגים | ציון ממוצע 5.00 מתוך 5
  • הלימודים במכללת עמק יזרעאל גרמו לי להתפתח בתחומים נוספים מעבר ללימודים, בין אם זה במקצוע שלי, מבחינה חברתית וכמובן לימודית. מבחינת הלימודים גיליתי שכנראה פסיכולוגית לא אהיה, אבל בחוג מדע המדינה הכרתי אנשים מגוונים, מרצים מדהימים וקיבלתי הזדמנויות שלא הייתי מקבלת במקומות אחרים כמו פרויקטים שעשיתי עם שגרירות ארה"ב, ביקור במשרד החוץ, הרצאה באנגלית מול אורחים מסין שהגיעו למכללה ועוד
    26.07.2017
    תמנע בן
לכל המלצות

מסלולי תואר ראשון

שירות אישי חינם
למציאת מוסדות לימוד
השאר פרטים ונציגי יורם יחזרו אלייך
כתובת
0, עמק יזרעאל
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים