האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס תכנות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס תכנות

הכרה ושליטה על שפות תכנות פותחות את הדלת לעולם ההייטק. מדובר באחד מהשווקים המשגשגים בישראל, ובחברות רבות ברחבי הארץ דרושים אנשי מקצוע מיומנים בעלי שליטה באחת משפות התכנות הנפוצות בעולם. קורס פיתוח, חומרה ושפות תכנות אמנם נחשב לעיתים קשה בגלל העיסוק בשפות זרות והלמידה על תוכנות מסובכות, אולם העבודה הקשה אמורה להשתלם בסופו של דבר - מפתחי תוכנה מתוגמלים היטב במקצועם.

 

* תחומי לימוד: קורס פיתוח, חומרה ושפות תכנות נלמדת במתכונת של לימודים מקצועיים הנפרשים על פני מספר חודשים. תנאי הקבלה לאיוש הקורסים לא נחשבים גבוהים במיוחד, אולם בחלקם דרוש ידע וניסיון קודם בשפות תכנות אחרות. בחלק מהמוסדות נדרשים הסטודנטים לעבור ראיון אישי עבור קבלה לקורסים. קורס פיתוח, חומרה ושפות תכנות נלמד במתכונת המתמקדת בשפת תכנות מסוימת.

 

מומלץ לרכוש השכלה בשפות התכנות הפופולריות כיום: ג'אווה, C+, PHP, Visual Basic, Java Script, וכן Pyton. כמו כן, שפת .Net נחשבת גם היא שכיחה במיוחד, ומכינה לקראת בחינות ההסמכה של מייקרוסופט. במהלך קורס פיתוח, חומרה ושפות תכנות לומדים הסטודנטים על תחום "תכנות מונחה אובייקטים", במהלכו מתורגלת עבודת התכנות על שפת התוכנה. תכנית הלימודים של קורס פיתוח, חומרה ושפות תכנות בנויה כך שבתחילה מועברת הכשרה בסיסית בפיתוח תוכנות בשפה כדי לא להעמיס על הסטודנטים, ואולם ככל שמתקדם הקורס כך גם רמת הקושי עולה. לקראת סיום הלימודים נדרשים הסטודנטים לבצע פרויקט גמר, במסגרתו נעשה שימוש בחומר שנלמד. כמו כן, לימודי קורס פיתוח, חומרה ושפות תכנות עוסקים בתכנים שונים מעולם הסטטיסטיקה. מתכנתים עושים שימוש בעלים סטטיסטיים על מנת לנתח ולבדוק את האמינות של מערכות מורכבת שנכתבו בעזרת שפת התכנות. כמו כן, כלים סטטיסטיים הנלמדים במהלך קורס פיתוח, חומרה ושפות תכנות משמשים למדידת האיכות של התוכנות שתוכנתו. ביחד עם תכנים מעולם הסטטיסטיקה, קורס פיתוח, חומרה ושפות תכנות עוסק גם בביצוע של חישובים מתמטיים שונים בהם נעזר המתכנת.

  • אפשרויות קידום: עם סיום הלימודים, בוגרי קורס פיתוח, חומרה ושפות תכנות הופכים לאנשי מקצוע מנוסים בעלי ידע ושליטה מלאה בשפת תוכנה ספציפית. פרויקט הגמר המוגש בסיום הלימודים משמש ככרטיס ביקור המקנה כניסה לעולם ההייטק, לאיוש משרות של הנדסת תוכנה, וככל שיצברו יותר כלים ושפות תוכנה נוספת כך גם גובר הסיכוי לקבלת משרות נחשקות בעתיד. עובדים יוכלו להתקדם לדרגי ניהול של מחלקות הנדסת תוכנה, ובעתיד אף לפתוח חברה משלהם. ואולם, כדי לשפר את הסיכוי לקבלת קידום בעתיד, מומלץ לרכוש השכלה מתקדמת דרך לימודי תואר ראשון במדעי המחשב.
מסלולי לימוד ומידע נוסף על קורס תכנות
סטודנטים/בוגרים ממליצים
219 דירוגים | ציון ממוצע 4.48 מתוך 5
לכל המלצות

קורסים ולימודי תעודה בשפות תוכנה ופיתוח

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים